• DOKKER VAN

    Зустрічайте!
    Від 300 900 грн.
    Dokker VAN
    Dokker VAN
    Dokker VAN
Dokker VAN

Передній бампер

Новий виразний бампер поєднує у собі динамічність та надійність.

Dokker VAN

Зсувні бічні двері

сувні бічні двері з широким отвором - 70,3 см, що забезпечує зручність при завантаженні

Dokker VAN

Задні двері

Асиметричні задні двері з широким отвором - більше 1 метра

Dokker VAN

Головна оптика

Велика головна оптика задає абсолютно новий стиль моделі

 

 

Renault Dokker Van одна з найпрактичніших моделей авто, що займає лідируючі позиції продажу на ринку. Компактвен Renault Dokker Van має невеликі габарити, але незважаючи на це окрім 2 пасажирів він з легкістю може перевезти до 600 кг багажу. Такий автомобіль буде чудовим доповненням вашого корпоративного автопарку. Комплектація та характеристики Рено Доккер Вен приємно здивують вас лаконічністю та простотою. Гармонійне поєднання вишуканого дизайну та чудових характеристик роблять даний автомобіль лідером на ринку.

Переконатися в тому, що Рено Доккер Вен дійсно зручний та комфортний ви можете замовивши тест драйв Renault Dokker Van у Дніпрі. Ми завжди раді запропонувати вам тест драйв Рено Доккер Вен в зручний для вас час, щоб ви отримали максимальну користь від поїздки, а враження після знайомства з авто залишалися на висоті.

Купити Renault Dokker Van в Днепре можна в нашому автосалоні. Ми підготуємо для вас найкращі пропозиції, що дозволять вам придбати Renault Dokker Van ціна якого вас приємно здивує.