• Новий Renault Master

    Фургон, адаптований до всіх ваших потреб
    від 673 200 грн.
    Новий Renault Master – зміни, що вражають!
    RENAULT Master
    RENAULT Master

Новий Renault Master – зміни, що вражають!

MASTER створений для вирішення цілого спектру бізнес-завдань. Багатий вибір комплектацій та додаткового обладнання дозволяє підібрати автомобіль з найкращими характеристиками для вашого бізнесу.

Динамічний і потужний

Динамічний і потужний

Його самобутній стиль, вертикальна передня частина, світлодіодний світловий підпис та хромовані деталі підкреслюють потужний дизайн абсолютно нового MASTER, натхненний виглядом американських вантажівок. Він також сучасний! Зробіть абсолютно новий MASTER своєю візитною карткою!

Практичний і стильний

Практичний і стильний

Навіщо обирати між елегантністю і функціональністю? Завдяки повністю зміненій панелі приладів, ергономічним, витонченим і елегантним лініям абсолютно новий MASTER пропонує вам стильність пасажирського автомобіля, не жертвуючи практичністю.

Просте завантаження

Просте завантаження

Оптимійзуйте свій час і зусилля з абсолютно новим MASTER! Ваш автомобіль пропонує легкий доступ до зони завантаження, а його оснащення полегшить ваші робочі умови:

Індивідуальні трансформації

Індивідуальні трансформації

Незалежно від того, в якій сфері діяльності ви працюєте, ми запропонуємо рішення саме для вас: Промтоварні фургони Рефрижераторні фургони Термоізоляція суцільнометалевих фургонів Бортова платформа з бічним розвантаженням Евакуатор …

 

 

Фургон Renault Master це функціональний та комфортний автомобіль, який стане ідеальним варіантом для вашого парку автомобілів. 
Переобладнанні авто на базі Renault Master дозволяють підібрати ідеальне авто для вашого автопарку. Ви зможете підлаштувати автомобіль під свої потреби і для цього ваш лише необхідно звернутися в наш автосалон. 

Комплектація Renault Master може бути різноманітною. Ми враховуємо всі ваші побажання, щоб створити той варіант автомобіля, який вам необхідний.
У нашому автосалоні можливий тест драйв Renault Master для корпоративних клієнтів. Ви можете переконатися в тому, що цей автомобіль дійсно вартий вашої уваги.

Ми завжди готові підібрати для вас пакет пропозицій, щоб зробити купівлю Рено Мастер у Дніпрі максимально вигідною.